106 POUNDS
• Reid Ballantyne, Stillwater 24-0
• Joey Thompson, Maple Grove 24-2
• Tristan Lang, Hutch/BL-H-S 23-4
• Mason Enderlein, Eastview 22-8
• Max Crowe, Shakopee 20-3
• John Svoodny, Coon Rapids 20-8

113 POUNDS
• Jake Svihel, Totino-Grace 29-3
• Aaron Cashman, Shakopee 26-0
• Tanner Kunshier, St. Francis 23-7
• Garrett Vos, Waconia 22-3
• Ryan Sokol, Simley 22-6
• Carson Tschudi, Delano 21-3
• Tucker Gifferson, Hutch/BL-H-S 20-11

120 POUNDS
• Patrick McKee, St. Michael-A. 27-1
• Colby Njos, Anoka 27-2
• Azi Rankins, Eden Prairie 26-0
• Tanner Kroells, Delano 26-2
• Justin Stauffacher, Scott West 25-6
• Dasin Mateski, Hutch/BL-H-S 22-8
• Carter Entinger, Watertown-Mayer 21-4
• Trayton Anderson, Farmington 21-6
• Triston Zuniga, Totino-Grace 21-7
• Lee Santiago-Martinez, Rogers 20-3

126 POUNDS
• Jake Gliva, Simley 26-2
• Brock Luthens, Hutch/BL-H-S 25-3
• Justin Stauffacher, Scott West 25-6
• Carson Manville, Shakopee 24-1
• Dylan Droegemueller, Anoka 24-4
• Jesse Sattler, Hopkins 23-3
• Trey Kruse, Stillwater 23-4
• Quinn Youngs, Annandale/ML 22-5
• Jackson Stauffacher, Scott West 25-6
• Josh Clark, Totino-Grace 21-10
• Bret Wilson, Rogers 20-3

132 POUNDS
• Brent Jones, Shakopee 26-1
• Tucker Sjomeling, Delano 24-1
• Adam McSorley, Hastings 23-3
• Tyrik Sann, Henry Sibley 23-7
• Tanner Pasvogel, Sibley East 22-1
• Mitchell Wilson, St. Francis 22-8
• Tyler Schackle, Scott West 22-9
• Nic Fite, Fridley 21-5
• Scott Springer, Anoka 21-5
• Gavin Peterson, Maple Grove 21-8
• Nate Johnson, Hopkins 20-2
• Tate Torgerson, Cambridge-Isanti 20-3
• Moses Madimba, Coon Rapids 20-8

138 POUNDS
• Jakob Bergland, Centennial 28-2
• Tyler Eischens, Anoka 26-0
• Sam Webster, Shakopee 25-3
• Mason Hall, St. Francis 24-6
• Parker Huss, Scott West 22-5
• Skyler Raymond, Farmington 21-7
• Tommy Wentzlaff, Sibley East 20-4
• Collin Olevson, Chaska/Chan. 20-5
• Kyle Rathman, Apple Valley 20-7
• Danyel Olivera, Fridley 20-8
• Connor Dehn, Totino-Grace 20-10

145 POUNDS
• Teddy Pierce, St. Francis 26-4
• Tyler Shilson, Centennial 25-1
• Alex Lloyd, Shakopee 23-1
• Cody Anderson, Hutch/BL-H-S 22-7
• Ben Schmalz, Mound Westonka 21-3

152 POUNDS
• Michael Menth, Totino-Grace 27-6
• Alex Crowe, Shakopee 25-2
• Luis Cirilo, SP Johnson 25-3
• Brendan Formaneck, Eastview 23-6
• Jason Rollins, Anoka 22-4
• Spencer Howe, Coon Rapids 20-9

160 POUNDS
• Sakai Kelly, Henry Sibley 27-3
• Calvin Germanaro-Nahring, Anoka 25-2
• Tony Struntz, St. Francis 21-4

170 POUNDS
• Jake Allar, St. Michael-A. 27-2
• Dan Herda, Wayzata 25-3
• Cole Kirpach, St. Francis 25-4
• Alex Lindstrom, Eastview 24-2
• Carson Lesher, East Ridge 24-5
• Nathan Carlson, Annandale/ML 22-3
• Christian Kurth, Hutch/BL-H-S 22-4
• Jalen Thul, Apple Valley 22-5
• Cody Leflay, Hastings 20-5

182 POUNDS
• Jared Florell, Totino-Grace 28-2
• Bobby Striggow, Orono 25-2
• Trey Rogers, Hastings 23-3
• Josh Filk, Hutch/BL-H-S 22-6
• Nathan Graeve, Chisago Lakes 21-5
• Roth Stricker, Eagan 21-7
• Nick Nolan, Watertown-Mayer 20-4
• Dalton Miller, Anoka 20-5

195 POUNDS
• Tyler Stenzel, Hutch/BL-H-S 26-2
• Daniel Kerkvliet, Simley 25-1
• Cody Voight, Sibley East 24-1
• James Huntley, Stillwater 23-1
• Chizaram Azonwu, SP Johnson 23-6

220 POUNDS
• Evan Foster, St. Michael-A. 25-4
• Chandler Kurth, Hutch/BL-H-S 24-1
• Dane McDevitt, Eastview 22-3
• Steven Hajas, Delano 21-5
• Nate Schutz, Totino-Grace 21-9
• Jackson Schichel, Hastings 20-4
• Conner Weiss, Stillwater 20-5

HEAVYWEIGHT
• Tim Mandyck, Coon Rapids 27-3
• Jake Hawkins, Waconia 21-8
• Gable Steveson, Apple Valley 23-0
• Brandon Frankfurth, Anoka 20-5