NCAA DIVISION II SCHOOLS

Augustana: Jon Gubbrud, St. Paul Central; Kevin Hartman, Cretin-Derham Hall; Mason Kohlbeck, Lakeville South; Drew Stewart, Lakeville North; Jack Swanhorst, Lakeville South; Mike Swanson, Eden Prairie.

 

Bemidji State: Gabe Ames, Rosemount; Brandon Christianson, Blaine; Jake Hanson, Elk River; Nick Johnson, Monticello; Nate Kroutil, Blaine; Angelo Mancini, North St. Paul; Kyle McGraw, Rosemount; Hunter Siegler, Farmington; Josh Wleh, Park Center.

 

Concordia (St. Paul): Ethan Aune, St. Paul Highland Park; Max Cantrell, Burnsville; Blake Flemming, Waconia; Jesse Orak, Burnsville; Dylan Wood, Chisago Lakes.

 

Minn.-Crookston: Ben Branscom, Woodbury; Josh Browne, Blaine; Taylor Comstock, Park Center; Brian DuBose, Bloomington Kennedy; Logan Huso, Eagan; Josh Kauck, Coon Rapids; Cody Kowalenko, Coon Rapids; Isaiah Matthews, Minneapolis North; Jonah Niere, Woodbury; Jeremy Neuman, Andover; Emmanuel Nwachi, Blaine; Omar Porte, Osseo; Stephan Reed, Osseo; Lasana Sesay, Maple Grove; Ben Stewart, Park Center.

 

Minn.-Duluth: Brook Albrecht, East Ridge; Foster Conzet, Wayzata; Cory Dixon, Rosemount; Isaiah Koran, North St. Paul; John Larson, Braham; Bishop McDonald, North St. Paul; Chris McGrady-Wiley, Chaska; Dan Monson, Rosemount; Paxton Woods, South St. Paul.

 

MSU Mankato: Chance Bowen, Armstrong; Ty’Shonan Brooks, Park Center; Lukas Burrington, Maple Grove; Carter Dowdle, East Ridge; Josh Kawlewski, Eagan; Kaden Lilienthal, Mayer Lutheran; Andrew Owodunni, Prior Lake; Trenton Stafford, St. Louis Park.

 

MSU Moorhead: Ean Deno, Mounds View; Cameron Norenberg, Zimmerman; Will Reul, Maple Grove; Connor Schultz, Waconia, Peyton Wensel, Park Center.

 

Northern State: William Olander, Cretin-Derham Hall; Andrew Schmidt, White Bear Lake; Hunter Trautman, St. Francis.

 

St. Cloud State: Robert Anderson, Wayzata; Chris Antoine, Northfield; Max Bergmann, Holy Family; Stephen Hoffman, Park of Cottage Grove; Trent Pink, Elk River;

 

SW Minnesota State: Isley Carrington, Spring Lake Park; Michael Griffin, Park of Cottage Grove; Hamza Hassan, Burnsville; Eldridge Joyce, Champlin Park; Zachary Kelly-DeLorme, Stillwater; Nate Muehlberg, Cambridge-Isanti; Luke Narveson, Belle Plaine; Max Simmons, Bloomington Kennedy; D’Khari Whitfield, Cooper; Cullen Zimprich, Minnetonka.

 

Winona State: Isaiah Hall, Apple Valley; Corrie King, Wayzata; Brady Mundahl, Woodbury; Payton Zeidler, Forest Lake.