BLOOMINGTON

HOME SCHOOL

Brienna G. Rossiter

JEFFERSON HIGH

Anthony M. Campana

Patrick J. Herron

Helena M. Howard

Monica M. McEvoy

Amanda P. Tveite

KENNEDY HIGH

Kayla M. Hayes

BUFFALO

BUFFALO HIGH

Jonathon P. Hank

CHANHASSEN

CHANHASSEN HIGH

Nathaniel J. Kraft

CHASKA

CHASKA HIGH

Xuan Li

Robert A. Lyman

Zoey L. Scharf

DELANO

DELANO HIGH

Joseph P. Janas

EDEN PRAIRIE

EAGLE RIDGE ACADEMY

Erin A. Monfils

EDEN PRAIRIE HIGH

Petra C. Bachour

Alexandra Chelesnik

Christopher Y. Cheng

Jason L. Guo

Shane Harjes

Brandon S. Harris

Mathew J. Harris

Yiding Hou

Elizabeth K. Krantz

Hannan Li

Jonathan Z. Liu

Gavin G. Ovsak

Kathleen M. Raymond-Judy

Luke Rouse

June-Soo Seong

Isaac J. Urbanski

INTERNATIONAL SCHOOL

Omar K. Bushara

Eric C. Geistfeld

EDINA

EDINA HIGH

Laura C. Arneson

Sean K. Carney

Emily M. Fulk

Monica Gates

Moriana K. Haj

Marcella C. Hastings

Aldis P. Inde

Olivia J. Kavanaugh

Peter T. Kim

Joseph D. Leach

Christopher J. Lovdal

Edward J. McKlveen

Katherine C. McLellan

Linnea C. Ng

James L. Warner

LONG LAKE

ORONO HIGH

Anne L. Mielke

MAPLE GROVE

MAPLE GROVE HIGH

Shubhendu Mishra

Jahon J. Rafian

MINNEAPOLIS

BLAKE SCHOOL -

NORTHRUP CAMPUS

Rafael M. Abramovitz

Christopher A. Bessette

Kate A. Cieslowski

Casey E. Colby

Audrey P. Greene

Austin A. Gromatzky

Sutton E. Higgins

George P. Humphrey

Benjamin Y. Meline

Brett E. Szalapski

Blake E. Woodworth

Oliver T. Zosel

BRECK SCHOOL

Ernst Erdmann

William D. Smith

Rachel R. Whaley

DE LA SALLE HIGH

Christian K. Glanville

Thomas Hirschboeck

Lucas O. Wehrwein

Paul R. Wojack

MINNEHAHA ACADEMY

Alexandra M. Peterson

Adam D. Siegel

ROOSEVELT HIGH

Lincoln J. Forsell

SOUTH HIGH

Alyssa Fassett-Carman

Evelyn C. Reilly

SOUTHWEST HIGH

Leah L. Foecke

Beatrice R. Gantzer

Samuel S. Hills

Talia L. Kaatz

Jason A. Paller-Rzepka

Dylan M. Pfandler

Matthew L. Sikkink-Johnson,

David G. Smith

MINNETONKA

HOME-SCHOOLED

Wade C. Cofer

HOPKINS HIGH

Connor B. Benton

Zachary C. Hines

Georgia A. Lucas

Johanna M. Olsen

Benjamin C. Peterson

Rachel C. Ratzlaff-Shrive

Elizabeth A. Wurm

MINNETONKA HIGH

Bradley B. Allen

Shane J. Baer

Joshua C. Bush

Sarah M. Gerton

Rachel M. Holm

Kristina M. Krebs

Margaret M. McGonigle

Taylor E. Penzel

Lucas M. Rossi

Joseph P. Schiltz

Rory L. Williams

MONTICELLO

MONTICELLO HIGH

John D. Suddard-Bangsun

PLYMOUTH

ROBBINSDALE ARMSTRONG HIGH

Heather J. Anderson

Lyndsay C. Gusek

Reba D. Juetten

WAYZATA HIGH

Rohit Agrawal

Mohamad A. Akef

Jenna K. Blake

Samuel J. Cady

Samantha W. Carter

Edward Z. Chen

Kelley Chen

Chris Chin

Aakash Deshpande

Miranda L. Ehrlich

Mark H. Engelmann

Brooks L. Flugaur-Leavitt

Hari L. Ganti

Swathi Jayavel

Sarah E. Jensen

Ben K. Jiang

Larry H. Lee

Lina Yu S. Li

Yubo Lu

Patrick A. Nelson

David D. Ottman

Andrew N. Page

Divya Palanisamy

Melissa S. Radermacher

Ganesh Raman

Brett T. Schnobrich

Gaurav J. Singh

Abhishek Srivastava

Brian C. Tu

Lauren J. Urke

Benjamin D. Wedin

Amy M. Wen

Charles S. Wusands

Lewin Xue

Meiqin Zhou

RICHFIELD

ACADEMY OF HOLY ANGELS

Melanie R. Falk

RICHFIELD HIGH

Collin D. Randolph

ST. LOUIS PARK

BENILDE-ST. MARGARET'S SCHOOL

Joshua D. Barnett

ST. LOUIS PARK HIGH

Matan L. Appelbaum

Andrew G. Ford

David W. Kinney

Nathan D. Schneider

Robert Seltzer-Schultz

Charles J. Shapiro

Sarah Skinner

ST. MICHAEL

ST. MICHAEL- ALBERTVILLE SCHOOL

Gregory W. Hall