THURSDAY-FRIDAY
HOLE 1-HOLE 10
6:10 am-11:20 am: Rob Labritz, U.S.; John Senden, Australia; Shane Lowry, Ireland
6:20 am-11:30 am: Kiradech Aphibarnrat, Thailand; Bob Gaus, U.S.; Luke Guthrie, U.S.
6:30 am-11:40 am: Marc Leishman, Australia; Josh Teater, U.S.; Pablo Larrazabal, Spain
6:40 am-11:50 am: Tommy Gainey, U.S.; Ryan Palmer, U.S.; David Hearn, Canada
6:50 am-noon: Michael Thompson, U.S.; Marcel Siem, Germany; Bo Van Pelt, U.S.
7 am-12:10 pm: Shaun Micheel, U.S.; Rich Beem, U.S.; Mark Brooks, U.S.
7:10 am-12:20 pm: Richard Sterne, South Africa; Scott Brown, U.S.; David Lingmerth, Sweden
7:20 am-12:30 pm: Ben Curtis, U.S.; Marcus Fraser, Australia; Peter Hanson, Sweden
7:30 am-12:40 pm: Stewart Cink, U.S.; Paul Lawrie, Scotland; Rafael Cabrera-Bello, Spain
7:40 am-12:50 pm: Thorbjorn Olesen, Denmark; Brian Gay, U.S.; David Lynn, England
7:50 am-1 pm: Stephen Gallacher, Scotland; David McNabb, U.S.; Branden Grace, South Africa
8 am-1:10 pm: Caine Fitzgerald, U.S.; Kevin Streelman, U.S.; Bernd Wiesberger, Austria
8:10 am-1:20 pm: JC Anderson, U.S.; Matt Jones, Australia; Jaco Van Zyl, South Africa
11:25 am-6:15 am: John Huh, U.S.; Ryo Ishikawa, Japan; Danny Balin, U.S.
11:35 am-6:25 am: Darren Clarke, Northern Ireland; Tom Watson, U.S.; Paul McGinley, Ireland
11:45 am-6:35 am: Kohki Idoki, Japan; Rod Perry, U.S.; Nick Watney, U.S.
11:55 am-6:45 am: Nicolas Colsaerts, Belgium; Jason Day, Australia; Brandt Snedeker, U.S.
12:05 pm-6:55 am: Tim Clark, South Africa; Lee Westwood, England; Bubba Watson, U.S.
12:15 pm-7:05 am: Miguel Angel Jimenez, Spain; Webb Simpson, U.S.; Angel Cabrera, Argentina
12:25 pm-7:15 am: Rory McIlroy, Northern Ireland; Vijay Singh, Fiji; Martin Kaymer, Germany
12:35 pm-7:25 am: Gonzalo Fernandez-Castano, Spain; Luke Donald, England; Jordan Spieth, U.S.
12:45 pm-7:35 am: Adam Scott, Australia; Justin Rose, England; Phil Mickelson, U.S.
12:55 pm-7:45 am: Lucas Glover, U.S.; Ian Poulter, England; Zach Johnson, U.S.
1:05 pm-7:55 am: Kevin Chappell, U.S.; Christopher Wood, England; Mike Small, U.S.
1:15 pm-8:05 am: Kevin Stadler, U.S.; Chip Sullivan, U.S.; Chris Stroud, U.S.
1:25 pm-8:15 am: Sonny Skinner, U.S.; Gary Woodland, U.S., Richie Ramsay, Scotland
HOLE 10-HOLE 1
6:15 am-11:25 am: Charley Hoffman, U.S.; Bob Sowards, U.S.; Matt Every, U.S.
6:25 am-11:35 am: Mark Sheftic, U.S.; Robert Garrigus, U.S.; Hiroyuki Fujita, Japan
6:35 am-11:45 am: Hunter Mahan, U.S.; Paul Casey, England; Billy Horschel, U.S.
6:45 am-11:55 am: Hideki Matsuyama, Japan; Steve Stricker, U.S.; Jason Dufner, U.S.
6:55 am-12:05 pm: Sergio Garcia, Spain; Matt Kuchar, U.S.; Rickie Fowler, U.S.
7:05 am-12:15 pm: Graeme McDowell, Northern Ireland; Ernie Els, South Africa; Bill Haas, U.S.
7:15 am-12:25 pm: David Toms, U.S.; Padraig Harrington, Ireland; Y.E. Yang, South Korea
7:25 am-12:35 pm: Henrik Stenson, Sweden; Dustin Johnson, U.S.; Charl Schwartzel, South Africa
7:35 am-12:45 pm: Davis Love III, U.S.; Keegan Bradley, U.S.; Tiger Woods, U.S.
7:45 am-12:55 pm: Peter Uihlein, U.S.; Jim Furyk, U.S.; Thomas Bjorn, Denmark
7:55 am-1:05 pm: K.J. Choi, South Korea; Ryan Polzin, U.S.; Jonas Blixt, Sweden
8:05 am-1:15 pm: Scott Stallings, U.S.; Jason Kokrak, U.S.; Jeff Sorenson, U.S.
8:15 am-1:25 pm: Scott Jamieson, Scotland; Roberto Castro, U.S.; Stuart Smith, U.S.
11:20 am-6:10 am: Mark Brown, U.S.; Scott Piercy, U.S.; Brooks Koepka, U.S.
11:30 am-6:20 am: Derek Ernst, U.S.; Jeff Martin, U.S.; Charles Howell III, U.S.
11:40 am-6:30 am: Ken Duke, U.S.; Matteo Manassero, Italy; Jimmy Walker, U.S.
11:50 am-6:40 am: Danny Willett, England; Joost Luiten, Netherlands; Russell Henley, U.S.
noon-6:50 am: Freddie Jacobson, Sweden; George Coetzee, South Africa; Harris English, U.S.
12:10 pm-7 am: Boo Weekley, U.S.; Francesco Molinari, Italy; Thongchai Jaidee, Thailand
12:20 pm-7:10 am: Jamie Donaldson, Wales; Ryan Moore, U.S.; Alex Noren, Sweden
12:30 pm-7:20 am: Brett Rumford, Australia; Geoff Ogilvy, Australia; John Merrick, U.S.
12:40 pm-7:30 am: Sang-Moon Bae, South Korea; Woody Austin, U.S.; Martin Laird, Scotland
12:50 pm-7:40 am: Carl Pettersson, Sweden; D.A. Points, U.S.; Mikko Ilonen, Finland
1 pm-7:50 am: Graham DeLaet, Canada; Kirk Hanefeld, U.S.; Kyle Stanley, U.S.
1:10 pm-8 am: David Muttitt, U.S.; Charlie Beljan, U.S.; Brendon de Jonge, U.S.
1:20 pm-8:10 am: Lee Rhind, U.S.; Chris Kirk, U.S.; Marc Warren, Scotland